Titles you rated
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5