Series
Ratings
26
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 5.0

Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0