Movies
Ratings
111
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0