Series
Ratings
331
MisfitsRated ★ 2.0
CircleRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
GothamRated ★ 2.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
American GodsRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0