Series
Ratings
169- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Everything NowRated ★ 3.5
- Betty Season 2Rated ★ 5.0
- Betty Season 1Rated ★ 5.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 5.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
- Skam France Season 6Rated ★ 4.0
- Out of BreathRated ★ 3.0
- The L Word: Generation QRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0- The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0