Series
Ratings
11
Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0