Series
Ratings
26- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5

Attic CatRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0