Movies
Ratings
221
The Red ShoesRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
ReincarnationRated ★ 2.0- Whispering CorridorsRated ★ 2.0
NightmareRated ★ 2.0- SorumRated ★ 2.0
The UninvitedRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0- Bloody ReunionRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 3.0- Death BellRated ★ 2.0
- Cube ZeroRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0