Series
Ratings
26
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
The King's FaceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0- Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0