Series
Ratings
19- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 3.5