Series
Ratings
60
Fashion KingRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5