Series
Ratings
86
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 4.0
- Nonstop 1Rated ★ 5.0
My Shining GirlRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 3.0
Jang Gil SanRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- My Fair LadyRated ★ 4.0
- Three MenRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5