Series
Ratings
63- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- Mrs. DurianRated ★ 5.0
- Comedy RoyaleRated ★ 5.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0- LTNSRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0

The DealRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 4.5- RatchedRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- HollywoodRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5- The PoliticianRated ★ 5.0