Series
Ratings
159
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Wheel of TimeRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0- Heartless CityRated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5- SuitsRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0- The Good DetectiveRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0