Series
Ratings
140- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0- Love in Your BosomRated ★ 3.0
You and IRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0- A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0- MRated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
- Six SiblingsRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0- TomatoRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.5