Series
Ratings
116
The Nokdu FlowerRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 3.0
Legend of Chu And HanRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.0
Pure in HeartRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 3.5- LoversRated ★ 3.5
Dream of the EmperorRated ★ 2.5- King and QueenRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0