Titles you rated
- KarmaRated ★ 4.0
- Pyramid GameRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.0

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0