Series
Ratings
56
Better Call SaulRated ★ 4.0- Borat's American Lockdown & Debunking BoratRated ★ 5.0
- 60 Days InRated ★ 5.0
60 Days InRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0- Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 5.0
- ChambersRated ★ 3.5
- Grand ArmyRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0