Series
Ratings
107- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- K for KimbapRated ★ 1.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 직장인들Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0