Series
Ratings
89
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0