Series
Ratings
83
Brush Up LifeRated ★ 4.0
GleipnirRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
レンタルなんもしない人Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Spice and Wolf IIRated ★ 5.0- On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Million Yen WomenRated ★ 4.0- Off The CourseRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 5.0
Akko's LunchesRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0- I'm Inside MariRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0