Series
Ratings
31
Black MirrorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0