Series
Ratings
11- Witch HuntRated ★ 5.0
- Delicious GuysRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Invisible ManRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0