Series
Ratings
45
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Cutie PieRated ★ 4.0
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5