Series
Ratings
16
SKY CastleRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 0.5