Series
Ratings
55
IslandRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0