Series
Ratings
140
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love in Her BagRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0