Series
Ratings
166- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- CelebrityRated ★ 2.5
- A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
- I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
- Singles' InfernoRated ★ 3.5
- I Am SoloRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5