Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0