Series
Ratings
433- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
- Heroes Next DoorRated ★ 4.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0- The Crown Season 6Rated ★ 5.0