Series
Ratings
22
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
- Blue TowerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0