Series
Ratings
144
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 2.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0
Magical DoReMiRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5