Series
Ratings
18
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 3.0- Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Flip FlappersRated ★ 3.5
School DaysRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0