Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5