Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0