Series
Ratings
57- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- The BequeathedRated ★ 2.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5