Titles you rated
Padam PadamRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5

Personal TasteRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0