Titles you rated
- The ManipulatedRated ★ 2.0
- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
- UntamedRated ★ 3.0
Happy ValleyRated ★ 4.0- SaiRated ★ 4.0
- BallardRated ★ 3.5
- S LineRated ★ 2.0
- TriggerRated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- Queen of VillainsRated ★ 3.5
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0