Series
Ratings
75- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
- High School Mystery ClubRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0- Space ForceRated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0