Series
Ratings
457- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 3.5- The Chair CompanyRated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Mr. ScorseseRated ★ 4.0- Loki Season 2Rated ★ 3.0