Series
Ratings
233
M&MRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
MidasRated ★ 3.5
BeybladeRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 2.0- SangdoRated ★ 2.5
Dr. FrostRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- My Dear CatRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5