Series
Ratings
76
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0