Series
Ratings
209- 갱단과의 전쟁Rated ★ 4.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- SprintRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Final DraftRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0- Wednesday Season 2Rated ★ 5.0