Series
Ratings
136- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
SuccessionRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Night OfRated ★ 4.5- The PenguinRated ★ 4.0
- Alien: EarthRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- AsuraRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- World War II: From the FrontlinesRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
- True Detective: Night CountryRated ★ 3.0
- Zero DayRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5