Series
Ratings
456
No Side GameRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 5.0- Behind the ScenesRated ★ 5.0

Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Tears in the AmazonRated ★ 5.0

The Fishermen and the CityRated ★ 0.5- Camping ClubRated ★ 0.5
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0