Series
Ratings
20
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5