Series
Ratings
105- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Queen MillenniaRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
DearestRated ★ 4.5- My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5