Series
Ratings
154
Moon KnightRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
Hanna Season 3Rated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5- AtypicalRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5