Series
Ratings
36
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0