Series
Ratings
171- Alien: EarthRated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Terminator ZeroRated ★ 0.5
- Halo Season 2Rated ★ 1.5
Halo Season 1Rated ★ 2.0
EchoRated ★ 1.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- MonsterlandRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5- One Piece Season 1Rated ★ 2.5
SEAL Team Season 4Rated ★ 3.5- SEAL TeamRated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0- I Am Groot Season 1Rated ★ 2.0
- Andor Season 1Rated ★ 3.5
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Ms. MarvelRated ★ 1.5